دکتر رویا رئیسی – مرکز آموزشی و روان شناختی هورام

دکتر رویا رئیسی

متخصص کودکان و نوزادان

درباره دکتر رویا رئیسی

سرکار خانم دکتر رویا رئیسی متخصص اطفال هستند.

دکتر رویا رئیسی متخصص کودکان و نوزادان در همدان، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان و استادیار تمام وقت جغرافیایی می باشند.

دکتر رویا رئیسی پس از گذراندن دوره دکترای پزشکی عمومی، در سال 1393 با مدرک دکترای تخصصی کودکان و نوزادان از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد فارغ التحصیل گردیدند.

از جمله فعالیت های آکادمیک دکتر رویا رئیسی می توان به عضویت در هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان و استادیار تمام وقت جغرافیایی اشاره نمود. دکتر رویا رئیسی همچنین دارای پژوهش های علمی در زمینه اورژانس های اطفال و سلامت کودکان می باشند.

دکتر رویا رئیسی متخصص کودکان و نوزادان در همدان به فعالیت درمانی و پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به کودکان و نوزادان ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر رویا رئیسی متخصص کودکان و نوزادان در همدان ارائه می شود شامل، درمان بیماری های گوارشی، بیماری های تنفسی، بیماری های حساسیتی، مراقبت از نوزادان، کنترل رشد ذهنی و فیزیکی نوزادان، نوزادان نارس، بیماری های عفونی، بیماری های گوش و حلق و بینی، کلیه، مجاری ادراری و تناسلی و غیره می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر رویا رئیسی متخصص کودکان و نوزادان در همدان مشاهده نمائید.

دوره ها